İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI

TESLİMAT:

Seniorah Ayakkabı San. İç ve Dış Tic. A.Ş.'ye ait Online Satış sayfasından sipariş edilen ürünlerin hazırlık süresi 2-3 iş günüdür. Süre stok durumuna bağlı olarak uzayabilmektedir. Sabah 9’dan sonra verilen siparişlerde ilk hazırlık günü sipariş verildikten sonraki ertesi gündür. Türkiye genelindeki uzak mesafeli siparişler kargo şirketinin bölgeyi ziyaret sıklığına bağlı olarak değişmektedir. Arızalı veya hatalı gelen ürün ya da ürünleri aşağıdaki iade şartlarına uygun olarak gönderebilirsiniz. Siparişlerinizde kargo ücreti SENİORAHAYAKKABI SAN. İÇ VE DIŞ TİC. A.Ş. tarafından karşılanmaktadır.

SİPARİŞ TAKİBİ: Hazırlık aşaması biten ürün ya da ürünlerinizin kargo takip numarası siparişiniz üzerinden mail adresinize iletilmektedir.

 

FATURA GÖNDERİMİ: Ürününüz/ürünleriniz SENİORAH AYAKKABI mağazalarından Ups kargo ile gönderilmekte ve sevk irsaliyesi ile çıkış yapılmaktadır. Faturalarınız (E-FATURA TARİHİ) itibariyle e-fatura sistemine geçildiğinden GİV '' Gelir İdaresi Başkanlığı '' tarafından satın alım itibarıyla 10 gün içerinde mail adresine düşecektir.

 

İADE ve DEĞİŞİM:

Yasal olarak ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde ücret iadesi talebi ile gönderebilirsiniz.

Ürünün numarası ya da rengiyle ilgili değişiklik yapmak istiyorsanız, kullanılmamış ürünü 30 gün içerisinde SENİORAH AYAKKABI mağazalarından* ya da Seniorah Ayakkabı San. İç ve Dış Tic. A.Ş.'ye ait ONLİNE SATIŞ SAYFASI üzerinden  Ups kargo ile göndererek değiştirebilirsiniz.

 İade ve değişim ürünlerinde kargo ücreti MÜŞTERİYE AİTTİR.

 değişim gönderilerinizi Ups kargo ile yapmanız gerekmektedir. Farklı kargo firmaları tarafından gelen alıcı ödemeli kargolarınız kabul edilmeyecektir.

Hesabınız üzerinden ürünle ilgili iade kaydı oluşturarak Ups kargo  225270977 (BİLGİLERİNİZ GİRİLECEK) müşteri kodumuz ile aşağıdaki adresimize gönderiniz. Bu kod ile gönderilmeyen ürünlerde sorumluluk kabul edilmemektedir.

İADE-DEĞİŞİM  UPS KARGO BİLGİLERİ;

UPS KARGO ANLAŞMA KODU:  93A6R8

 İade Adresi: Seniorah Online, Meşrutiyet Mahallesi Tuğrul Sokak no:13/A Osmanbey – Şişli / İSTANBUL

Müşteri Hizmetleri  Tel: 0850 441 88 50                                             

Mail: online@seniorah.com

Çerez Kullanımı